Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Зима – чарівна пора року, яка асоціюється з феєрією новорічних і різдвяних свят. Особливо полюбляють її діти. Взимку можна зліпити сніговика, пограти в сніжки, вдосталь покататися на санях, лижах і ковзанах. Але на цьому перелік розваг не закінчується!Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас в Клавдієво-Тарасово Київської області

Для дітей – це чи не найцікавіше місце у зимову пору, адже вони, на власні очі, можуть побачити технологію народження ялинкової прикраси. Малечі буде цікаво спостерігати, як скло нагрівають до температури + 600 градусів за Цельсієм, а потім з нього видувають іграшки різноманітних розмірів та форм. Також дітлахів зацікавить процес покриття прозорого шару спеціальним розчином з метою отримання дзеркальної поверхні, нанесення малюнків та розписів.

Читати  Треба довести до ладу, – Ткаченко назвав неочікувані міста, які стануть магнітом для туристів

Ще тут функціонує музей ялинкових іграшок, зібраних з усіх куточків нашої планети, які виготовляють відомі широкому загалу фабрики. Музей містить три зали: приміщення старовинної та сучасної іграшки; казкове міні-містечко; унікальний “Ермітаж”.

Подорож до резиденції Святого Миколая в Пістинь Івано-Франківської області

Дорослі знають, що малеча щорічно з нетерпінням чекає 19 грудня, а ще дуже мріє побачити Святого Миколая на власні очі. У вас є можливість влаштувати це для своєї дитини.

Читати  Популярний єгипетський курорт обнесли 36-кілометровою стіною з колючим дротом

У фантастичний будиночок, стилізований під українську хатину, напередодні дня Святого Миколая, приїжджають за новорічною феєрією цілі сім’ї з дітьми. Навколо будинку можна побачити скульптури казкових персонажів, виготовлені з деревини. Дітворі сподобаються затишні ігрові будівлі та неймовірно гарна ялинка шанованого святого. Малюки гарантовано отримають від Миколая подарунок, зможуть загадати бажання, яке неодмінно збудеться, якщо торкнутися ялинкової іграшки, а також відвідають музей прикрас для новорічної красуні та покатаються на санях!

Екскурсія до “Львівської майстерні шоколаду” у Львові

Солодка екскурсія до “Львівської майстерні шоколаду” подарує гарний настрій як дорослим, так і дітям. На першому поверсі майстерні шоколаду знаходиться просторий зал, в якому можна приємно провести час й спробувати шоколадні напої та ласощі.

Читати  У Чернігові стартує реставрація колишньої Поштової станції – там створять музей історії міста

В стінах майстерні відвідувачі зможуть почути цікаву історію про появу шоколаду, побачити на власні очі, як відбувається процес його “народження”. Гостям запропонують спробувати не лише шоколадні ласощі місцевого виробництва, а й продукцію Бельгії та Уганди, Перу та Коста-Рики, а також Еквадору. Діти, відвідавши “Львівську майстерню шоколаду” не залишаться без шоколадного подарунка, а ще зможуть приготувати смаколики власноруч.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Зима – волшебная пора года, которая ассоциируется с феерией новогодних и рождественских праздников. Особенно любят ее дети. Зимой можно слепить снеговика, поиграть в снежки, вдоволь покататься на санях, лыжах и коньках. Но на этом перечень развлечений не заканчивается! 

Экскурсия на фабрику елочных украшений в Клавдиево-Тарасово Киевской области

Для детей – это ли не самое интересное место в зимнее время, ведь они, воочию, могут увидеть технологию рождения елочного украшения. Малышам будет интересно наблюдать, как стекло нагревают до температуры + 600 градусов по Цельсию, а затем из него выдувают игрушки различных размеров и форм. Также детей заинтересует процесс покрытия прозрачного слоя специальным раствором с целью получения зеркальной поверхности, нанесение рисунков и росписей.

Читати  Популярний єгипетський курорт обнесли 36-кілометровою стіною з колючим дротом

Еще здесь функционирует музей елочных игрушек, собранных со всех уголков нашей планеты, которые производят известные широкой публике фабрики. Музей содержит три зала: помещение старинной и современной игрушки; сказочный мини-городок; уникальный “Эрмитаж”.

 

Путешествие в резиденцию Святого Николая в Пистинь Ивано-Франковской области

Взрослые знают, что дети ежегодно с нетерпением ждут 19 декабря, а еще очень мечтает увидеть Святого Николая собственными глазами. У вас есть возможность устроить это для своего ребенка.

Читати  Що не варто робити туристам в ОАЕ?

В фантастический домик, стилизованный под украинскую хату, накануне дня Святого Николая, приезжают за новогодней феерией целые семьи с детьми. Вокруг дома можно увидеть скульптуры сказочных персонажей, изготовленные из древесины. Детишкам понравятся уютные игровые здания и невероятно красивая елка уважаемого святого. Малыши гарантированно получат от Николая подарок, смогут загадать желание, которое непременно сбудется, если коснуться елочной игрушки, а также посетят музей украшений для новогодней красавицы и покатаются на санях!

Экскурсия в “Львовскую мастерскую шоколада” во Львове

Сладкая экскурсия в “Львовской мастерской шоколада” подарит хорошее настроение как взрослым, так и детям. На первом этаже мастерской шоколада находится просторный зал, в котором можно приятно провести время и попробовать шоколадные напитки и лакомства.

Читати  Треба довести до ладу, – Ткаченко назвав неочікувані міста, які стануть магнітом для туристів

В стенах мастерской посетители смогут услышать интересную историю о появлении шоколада, увидеть собственными глазами, как происходит процесс его “рождения”. Гостям предложат попробовать не только шоколадные лакомства местного производства, но и продукцию Бельгии и Уганды, Перу и Коста-Рики, а также Эквадора. Дети, посетив “Львовскую мастерскую шоколада” не останутся без шоколадного подарка, а еще смогут приготовить вкусности самостоятельно.


Fatal error: Cannot redeclare move_comment_field_to_bottom() (previously declared in /home/d86458/public_html/travelnews.com.ua/wp-content/themes/papr/comments.php:9) in /home/d86458/public_html/travelnews.com.ua/wp-content/themes/papr/comments.php on line 9