Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Колишній інженер Airbus Фредерік Делез прийняв рішення зберегти найбільший пасажирський літак у світі Airbus A380 від утилізації. Він має намір перетворити його на готель.Наразі команда Делеза підготувала обґрунтування проєкту та домовилася про співпрацю з будівельною компанією DUVAL Group. Зараз займаються пошуком літака та інвесторів. Якщо це вдасться зробити швидко, то ідею почнуть втілювати вже в 1 кварталі 2022 року.

Airbus A380 перетворять на готель: що відомо

У майбутньому готелі, авіалайнері-гіганті, розмістять 31 номер з душовими й туалетними кімнатами. У фюзеляжі буде три типи номерів: стандарт, делюкс та сьют.

Читати  Paramount Hotel Dubai

Останні стануть родзинкою готелю – один у носовій частині матиме вихід у кабіну пілотів, а другий у хвості займе одразу два поверхи.

Також поруч із готелем збудують ресторан на 60 місць, стилізований під диспетчерську вежу. З його тераси відкриватиметься панорама на найбільший пасажирський літак. Потрапити до нього можна буде через міст, з’єднаний з літаком.

Читати  На "пальмовому" острові Дубаю відкрився новий готель

За словами авторів проєкту, списаний авіалайнер встановлять на околиці аеропорту Тулуза у Франції. Саме там розташований завод з виробництва літаків Airbus та великий виставковий комплекс.

Ціни на цей унікальний готель поки неоголошені. Втім, відомо, що його планують відкрити 2024 року.

З чим пов’язано списання A380

Літаки Airbus A380 називали символами розкоші та комфорту на далеких перельотах. Вони були найбільшими літаками за всю історію авіації – дві пасажирські палуби з місткістю до 853 пасажирів. Деякі з бортів навіть були оснащені душем.

Читати  Держтуризм анонсував відкриття нових міжнародних готелей в Україні

Проте 10 років тому їх почали списувати та утилізовувати. Причиною стали великі розміри лайнерів. Для потрібної тяги Airbus потрібно чотири двигуни, тому собівартість польоту виявилася набагато вищою, ніж у сучасніших літаків з двома двигунами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *