Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Недарма гаслом готелю Free Spirit Spheres стали слова “найунікальніше проживання у світі”. Будинки у вигляді сфер приваблюють своїм оригінальним дизайном та розташуванням.Конструкція будиночків для туристів справді незвичайна. Кулі підвішані на товстих мотузках до могутніх канадських дерев.

Під час ночівлі в такому будиночку гості відчувають легке покачування. Воно заспокоює та дозволяє насолодитися атмосферою справжнього лісу та відірваності від цивілізації.

Читати  Baron Hotels & Resorts: лідер в індустрії гостинності Єгипту

Зараз гостям пропонують зупинитися в одній з 3 підвішаних сфер. У кожній з них розташоване зручне велике ліжко. Цікавими є і вікна в “номері” – звісно, вони теж круглі.

Ми побачили цей готель на каналі “Діскавері” і просто мали його перевірити. Я такий радий, що ми це зробили! Ми шукали місця, щоб сховатися від світу і “підзарядитися”. Це чарівне місце, і ми хотіли б зупинитися там знову,
– розповідають відвідувачі готелю.

Читати  Forbes назвав 10 найдорожчих готелів світу у 2021 році: як вони виглядають

Як виникла оригінальна ідея

Власники будиночків створили їх, виходячи із власної практики медитації та духовного єднання з природою. Сфера має стати для гостей місцем для повного релаксу та перезавантаження.

Тут можна залишитися наодинці з собою та природою, без жодних зовнішніх факторів, що відволікають.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *