Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

На території елітного мисливського комплексу облаштують зони для відпочинку, відкриють два ресторани та спорудять басейн.

Колишня мисливська резиденція Віктора Януковича “Сухолуччя” передана в управління компанії “7 днів” під створення готелю. Про це повідомляє Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).“9 червня АРМА та компанія “7 днів”, яка стала переможцем публічного конкурсу з відбору управителя, підписали договір управління майном готельно-ресторанного комплексу “Сухолуччя”. Відтак, управитель зможе розпочати комерційне використання активу шляхом втілення запропонованої ним програми управління”, – йдеться у повідомленні.

Читати  Топ-5 країн світу, які є найменшими за площею

Повідомляється, що очікуваний щомісячний дохід компанії від користування активом складає 1,16 млн грн, прогнозований дохід державного бюджету – понад 200 тис. грн. Окрім того, компанія планує витрачати на збереження і покращення комплексу майже 800 тис. грн на місяць.

Також “7 днів” планує створити на території комплексу гостьові зони для відпочинку і сімейних розваг, спорудити сезонний басейн, облаштувати готельні номери та відкрити два заклади громадського харчування.

Читати  Найвищий хмарочос України: де знаходиться висотка з рекордними 168 метрами

Резиденція “Сухолуччя” розташована на березі Київського моря поблизу однойменного села та має площу близько 30 тис. га. У “Сухолуччі” ще з радянських часів відпочивала та полювала номенклатура, зокрема перший секретар ЦК КП України Володимир Щербицький.

 

Під час президентства Віктора Януковича на місці старого мисливського будинку Щербицького для нового господаря звели двоповерховий дерев’яний маєток “Акація”, а – ще один елітний комплекс, так званий “Острів”, оточений водою. Центральним об’єктом був дерев’яний будинок – так звана “Хонка-2”, подібна до легендарної “Хонки” у Межигір’ї.

Читати  До 50 мільйонів робочих місць у сфері туризму та подорожей опинилися під загрозою через коронавірус – WTTC

ТОВ “7 днів” – власник національної мережі готельно-ресторанних комплексів, які працюють, зокрема, в Кам’янці-Подільському, Запоріжжі та Трускавці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *