Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Непальська авіакомпанія Buddha Air помилково направили літак з 69 пасажирами з Катманду не в ту сторону.

Літак вилетів з міжнародного аеропорту Катманду “Трибхуван” 18 грудня і мав прибути на південний схід – у місто Джанакпур. Проте полетів на північний захід – місто Покхара. Два міста знаходяться на відстані 255 кілометрів один від одного, повідомляє CNN.У компанії повідомили, що в той день погода була несприятливою для польотів через поривчастий вітер. Рейси затримувалися, у внутрішньому терміналі аеропорту скупчилося багато людей.

Читати  Туристи нарікають, що довго чекати багаж: розповіли, як вантажать валізи в літак

Для того, щоб виправити розклад, керівництво Buddha Air вирішило злегка змінити порядок відправки рейсів і спочатку відправити літак у Покхару, а потім вже в Джанакпур. Різниця між ними за часом була, згідно з табло, 20 хвилин.

Проблема полягала в тому, що ніхто не повідомив капітану повітряного судна і другому пілоту про зміну номера рейса. Крім того, стюардеса оголосила на борту, що вони направляються в Джанакпур.

Читати  Де відпочивати дешевше – в Україні чи за кордоном? Порівнюємо ціни

У той же день пасажирів доставили в правильний пункт призначення. Прямих рейсів між Покхарою та Джанакпуром немає, тому авіакомпанія отримала спеціальний дозвіл летіти туди.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *