Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Можна розглядати різні варіанти таких турів: гастрономічні; тури з елементами активного відпочинку та екстриму; тематичні тури Back in USSR.

Роботу над створенням транскордонних пакетних турів, орієнтованих на туристів з далекого зарубіжжя, можуть почати Україна, Молдова і Білорусь. Про перспективи такої співпраці заявила глава Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів в рамках онлайн-форуму “Перспективи для турбізнесу 2021: Україна, Молдова, Білорусь”Серед учасників форуму – представники готельного і ресторанного бізнесу, турагентств, громадських організацій та туристичних влади України, Молдови та Білорусі.

Читати  МЗС радить українцям утриматися від відвідування окремих регіонів Греції через коронавірус

“Ми сьогодні розуміємо, що нам необхідно працювати разом з вами (турактівамі Молдови і Білорусі, – ред.) над формуванням комбінованих туристичних продуктів, орієнтованих на громадян країн Азії та далекого зарубіжжя. Туристи з азіатських країн зазвичай планують більш тривалі подорожі – від 10 днів – і тури, що передбачають відвідування однієї країни їм не дуже цікаві. Ми знаємо про приклади вдалої співпраці Словенії і Хорватії зі створення турів для китайського туриста, і я думаю, що наші країни можуть запропонувати не менш цікавий спільний продукт. І цей форум повинен стати першим кроком на шляху створення таких продуктів “, – зазначила Олеськів.

Читати  За час карантину Лувр відвідала річна кількість віртуальних візитерів

Ідею підтримав Еміліан Дзугас з Молдови – директор туркомпанії Tatrabis, яка має великий досвід по створенню комбінованих турів для Японії. Він підкреслив, що можна розглядати варiанти різних комбінацій: Україна і Білорусь; Молдова і Україна; Україна, Білорусь і Молдова.

“В ідеї комбінованих турів по суті немає нічого нового – і українські, і білоруські туроператори вже пропонують такі тури, але в основному – це культурно-пізнавальні тури. Але ми можемо підготувати дуже різноманітні варіанти таких турів: гастрономічні; тури з елементами активного відпочинку та екстриму; тематичні тури Back in USSR і багато інших. Ми можемо пропонувати такі тури не тільки туристам з Китаю, але і з Канади, США, Австралії та інших країн”, – сказав Дзугас, висловивши надію на продуктивну співпрацю з турактівамі Білорусі та України.

Читати  Експонати заповідника «Трипільська культура» покажуть у смартфоні в натуральну величину

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *