Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Уряд Данії прийняв рішення скасувати усі обмеження, які вводили через пандемію коронавірусу з 10 вересня. Це пояснюють високим рівнем вакцинації населення, зокрема серед груп ризику.Знову стануть доступними футбольні матчі та розважальні події просто неба. Для їх відвідувань більше не потрібні свідоцтва про повну вакцинацію.

Скасування всіх обмежень

Міністр охорони здоров’я Данії Магнус Хеніке заявив, що високий рівень вакцинації в країні радикально змінив ризики, пов’язані з вірусом.

Читати  В Італії реконструюють Колізей

Епідемія під контролем, у нас рекордно високі показники вакцинації. Як наслідок, 10 вересня ми можемо скасувати деякі спеціальні правила, які ми повинні були запровадити у боротьбі з Covid-19,
– сказав він.

Тому 10 вересня закінчиться термін дії розпорядження щодо карантинних обмежень, згідно з якими Covid-19 класифікували як “хворобу, яка представляє серйозну загрозу для суспільства”.

Читати  Українське рожеве озеро тепер можна побачити онлайн

Вже з 1 вересня планують скасувати ряд обмежень. Наприклад, вимогу пред’явити COVID-перепустки для відвідування ресторанів, барів, нічних клубів.

Варто зазначити, що скасування обмежень стосуються жителів цієї країни. Правила в’їзду для туристів лишаються актуальними.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *