Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
До Комісії зі встановлення категорій готелям та іншим об’єктам надійшло 75 заявок від українських готельєрів.

Про це повідомила голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів під час першого засідання комісії“Наразі маємо 75 заявок від готельєрів на визначення категорій, іншими словами – присвоєння зірок. Сьогодні ми розглянемо 10 пропозицій. Більшість заявок подана вперше, але в частини учасників ринку вже закінчується або закінчився строк дії ліцензій, тому вони звернулися для продовження чи підвищення категорії”, – зазначила на початку засідання Олеськів.

Читати  Одна з країн Скандинавії скасовує карантин для усіх мандрівників

Згідно з рішеннями комісії, жодному з місць розташування не було присвоєно або подовжено зіркову категорію, адже місцеві органи сертифікації надали неповний перелік документів. Так, на доопрацювання документальної бази відправлені готелі: “Асторія” (м. Дніпро), “Асторія” (м. Львів), “Dniprovski Zori” (м. Кременчук), “Раціотель” (м. Кривий Ріг), “Мир” (м. Київ), Тернопіль” (м. Тернопіль), “Галичина” (м. Тернопіль), “7 днів” (м. Кам’янець-Подільський).

Читати  Парк сучасної скульптури PARK3020 запрошує на оновлену експозицію у свою першу річницю

Також ухвалено рішення відмовити в присвоєнні категорії “три зірки” готелю “Поділля” (м. Хмельницький) та туристичному комплексу “Фрегат” (м. Херсон).

Органи сертифікації мають надіслати документи, яких не вистачає, впродовж 14 днів після засідання комісії на пошту ДАРТ.

Окрім цього, у ході засідання вирішили низку організаційних питань. Зокрема, обрали секретарку комісії. Нею стала завідувачка сектору сертифікації Державного агентства розвитку туризму Анастасія Данилюк.

Читати  На Хмельниччині проклали турмашрут до «столиці» нацпарку «Подільські Товтри»

Наступне засідання комісії відбудеться 23 березня. На ньому буде розглянуто 20 пропозицій для категоризації.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *