Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
В Ужгороді створили серію листівок для туристів із зображенням втрачених історичних споруд.

Про це повідомила кураторка проєкту “Втрачений Ужгород” Галина Ярцева.За її словами, на першій листівці із серії на лицьову сторону підібрали світлину з рестораном “Корона” – колишньою візитівкою Ужгорода. Цей будинок розташований на центральній площі міста – Театральній. Зараз споруда у приватних руках, там триває реконструкція і планують до відкриття бізнес-центр.

Читати  Ткаченко: Чорнобиль – не про розваги, а про пам’ять та відповідальний туризм

“Зі зворотнього боку листівки є анотація про проєкт “Втрачений Ужгород” та QR-код, який містить посилання на відеофільми про історію Ужгорода ХХ століття”, – розповіла Ярцева.

Вона уточнила, що наклад першої партії листівок – 200 одиниць. Їх планують поширити в публічних місцях Ужгорода: готелях, ресторанах та кав’ярнях серед ужгородців та гостей міста.

Читати  PARK3020 – місце вашого натхнення!

“Також будемо просити гідів про підтримку серед цільової аудиторії, які цікавляться історією Ужгорода”, – додала Ярцева.

За її словами, листівки поширюють безкоштовно – придбати їх не можна.

“Втрачений Ужгород” – авторський проєкт журналістки Тетяни Літераті, яка досліджує в архівах історії із життя Ужгорода ХІХ та першої половини ХХ століття. Із майже трьохсот історій, написаних Літераті, вийшла серія книг з однойменною назвою. Цьогоріч у межах проєкту за підтримки Українського культурного фонду “Втрачений Ужгород. Відеоверсія” відібрали десять історій та зняли до них короткі 10-хвилинні фільми.

Читати  Кабмін тимчасово закрив в'їзд до України для іноземців: кого планують пускати

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *