Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Поспілкуватися з динозаврами, побачити мамонтів і дізнатися про загадкове минуле нашої планети можна в новому інтерактивному парку Ice Park в місті Рівному.

З давніх-давен історії про динозаврів, мамонтів та шаблезубих тигрів розбурхували уми і фантазію дітей. Та й дорослих загадкове минуле нашої планети ніколи не залишало байдужими. Ну а після виходу на великі екрани фільму “Парк Юрського періоду” у мільйонів людей з’явилася заповітна мрія – особисто познайомитися з динозаврами. Ще на один крок наблизитися до здійснення цієї мрії допоможе виставка тварин Юрського і Льодовикового періодів Ice Park, яка відкрилася 6 березня на території Рівненського обласного краєзнавчого музею.Похід в парк динозаврів несе не тільки розважальну, але й освітню функцію. Як виглядали ці тварини? Чим харчувалися? Як виглядали яйця динозаврів? Чому і коли вони вимерли? На ці та багато інших питань можна знайти відповіді, відвідавши тематичний парк.

Читати  У Римі відкрили перший у світі музей повітряних куль

У Ice Park в Рівне “мешкає” більше 20 видів динозаврів, до того ж це не просто скульптури доісторичних тварин у натуральну величину – жителі парку дихають, рухаються і ричать.

Ось красень смілодон хизується своїми іклами і граціозною ходою, а ось страхітливо гарчить грізний мамонт. Є тут і гіганти-брахіозаври в натуральну величину, і птеранодон, і T-Rex.

Читати  Вже 15: ще одна країна ЄС залишається відкритою для українців

Оглядаючи динозаврів, ви зможете дізнатися всю необхідну інформацію про той чи інший вид з табличок, розташованих поруч з експонатами.

Відкриття виставки механічних копій тварин Юрського періоду викликало справжній ажіотаж і нескінченні черги в Краєзнавчий Музей – люди приїжджають з різних областей України. Однак, як розповідають відвідувачі, черга рухається дуже швидко, тому очікування не зіпсує враження від відвідування парку.

Виставка буде працювати на постійній основі і відкрита щодня з 10:00 до 21:00. Вартість квитків обійдеться в 100 гривень для дітей від 3-х до 12 років і в 120 гривень – для дорослих. Дітям до 3-х років – вхід в парк вільний. Також безкоштовно відвідати Діно-парк можуть учасники АТО+двоє дітей, діти з інвалідністю та супроводжуючі, діти сироти.

Читати  Ryanair пропонує квитки з України по 5 та 8 євро за різними напрямками: куди літатиме

Відзначимо, що в минулому році парк Юрського і Льодовикового періодів Ice Park відкрився в Івано-Франківську. Крім того, подібні виставки під відкритим небом працюють в Харкові і Дніпрі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *