Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

На території Туреччини з 2017 року рішенням суду заблокована робота популярного сервісу для онлайн-бронювання житла Booking.com.Журналісти зібрали інформацію, як забронювати житло, якщо ви подорожуєте Туреччиною, і чи можна обійти заборону.

Чому в Туреччині не працює Booking?

Сайт Booking.com заблокувати у Туреччині на початку 2017 року. Це був проміжний результат позову Асоціації туристичних агентств країни до нідерландської компанії Booking.com B.V..

Читати  Як будуть стягувати новий туристичний податок в Туреччині

У Туреччини вважали незаконною заборону сервісу Booking.com для готелів, які співпрацювали з сервісом, встановлювати для клієнтів та інших контрагентів нижчі ціни, ніж для самого онлайн-агентства.

Зверніть увагу! Обмеження роботи сервісу стосується тільки можливості забронювати турецький готель з території Туреччини.

Якщо ви подорожуєте країною і захочете забронювати житло через Booking.com на місці, то не зможете цього зробити. А ось турецький готель з-за кордону або закордонний з Туреччини, тут, як і раніше, можна забронювати без проблем

Чи можна обійти блокування?

Якщо ви звикли до користування послугами Booking.com і не хочете змінювати цей сервіс, то є можливість обійти блокування з допомогою VPN.

Читати  Карта поширення коронавірусу: названі найнебезпечніші країни

Потрібно змінити турецьку IP на IP іншої країни. Проте через VPN буде передаватися також ваша особиста інформація, яку ви вводите при бронюванні житла.

Фахівці з кібербезпеки радять не використовувати для цього VPN-додатки через слабку політику конфіденційності щодо даних користувачів.

Крім Booking, де ще дешево бронювати житло?

Є ще чимало альтернативних ресурсів, за допомогою яких можна дешево забронювати квартиру в Туреччині.

  • Airbnb – популярний онлайн-сервіс короткострокової оренди житла. В основному тут можна знайти окремі кімнати або апартаменти від власників. Готелі на цьому сервісі не представлені.
  • hotels.com – для тих, хто віддає перевагу комфорту в перевірених мережевих готелях.
  • agoda.com – можна забронювати готелі, апартаменти або гостьові будинки в Туреччині.
  • trivago.com – перед тим, як робити замовлення житло, одночасно порівняти ціни на інших популярних ресурсах і там вони, звичайно, виявляться вищими.
  • sahibinden.com – турецька онлайн-платформа, де можна не тільки зняти нерухомість, але її продати або придбати. Примітно, що коли ви намагаєтеся увійти на цей сайт з-за меж Туреччини, вас попросять створити додатковий акаунт.
Читати  Коли чекати відновлення міжнародного туризму: невтішний прогноз ООН

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *