Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради 3 серпня уклало договір на реставрацію пам’ятки архітектури місцевого значення початку XIX ст. – будівлі колишньої Поштової станції, у якій заплановано створити сучасний музей історії Чернігова.


Про завершення тендерних процедур свідчить інформація на сайті ProZorro.

Згідно з розміщеною документацією, переможцем закупівлі стало ТОВ “УТБ-ІНЖИНІРИНГ”, а сума контракту перевищує 22 млн грн. Згідно з договором, реставраційні роботи має бути завершено до 1 вересня 2021 року.

Читати  15 фотографій, які змусять вас закохатися в Таїланд

Короткого опису останніх, щоправда, на сайті немає, але в міськраді зазначили, що закупівля стосується загального ремонту будівлі з оновленням комунікацій і поки що без пристосування під музейну експозицію.

За словами очевидців, роботи на об’єкті розпочалися ще до закінчення тендерних процедур і підписання контракту з підрядником.

Двоповерхову Поштову станцію в Чернігові на стародавньому Валу збудували 1805 року для обслуговування поштового шляху “Київ – Москва”. У різні періоди в цій будівлі розміщувалися губернське казначейство, бібліотека, їдальня, відділення банку.

Читати  Наступного року в одному з найкращих музеїв Європи пройде виставка «Русь – вікінги на Сході»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *