Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Прохолодні дзвінкі струмені води серед густої зелені – про це приємно мріяти жарким літом в місті. А ще приємніше опинитися поруч з водоспадом і зануритися в його підбадьорливий холод.


Джуринський водоспад, Тернопільська область
Джуринський водоспад унікальний своїм розташуванням – це найбільший з рівнинних водоспадів України, його висота 16 метрів. Біля водоспаду можна купатися і зупинятися з наметами. Поруч знаходяться руїни старого Червоноградського замку, який також можна подивитися.
Водоспад Шипот, Закарпатська область

Читати  Що подивитись в Чорногорії
Водоспад висотою 14 метрів варто побачити – його красу і шепіт водних струменів описують навіть у віршах. Це одне з семи природних чудес України найгарніший водоспад Закарпаття. Знаходиться Шипот в Міжгірському районі поруч з гірськолижними курортами Пилипець та Подобовець.
Водоспад Женецький Гук, Івано-Франківська область
Женецький водоспад складається з одного каскаду висотою близько 15 метрів, його чути здалеку: саме шум води, що падає на камені, дав водоспаду таку назву. Розташований на річці Прут в гірському масиві Горгани. Водоспад прекрасний у будь-яку пору року: навесні він бурхливий і повноводний, влітку оточений зеленню і квітучими травами, з осінніми дощами знову набирає силу, а взимку перетворюється в колону з бурульок і льоду, всередині якої продовжує гуркотіти вода.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *