Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Щоб визначити найпопулярніші об’єкти всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, ресурс Design Bundles проаналізував скільки разів ті чи інші геолокації фігурували у соцмережі інстаграм. Провівши моніторинг, команда визначила 10 “найфотогенічніших” об’єктів.Цікаво й те, що до п’ятірки фаворитів мережі потрапив Київ, якому вдалося обійти Будапешт, Прагу і Флоренцію. Показуємо, як виглядають найпопулярніші об’єкти.

1. Історичний центр Риму

(61,2 мільйона позначок)

Італія – одне із найулюбленіших місць мандрівників, які повертаються сюди за новими враженнями. Як у центрі міста, так і на його околицях є на що подивитися. Саме тут розташовані всесвітньо відомі пам’ятки, зокрема Колізей, найбільший у Римі фонтан – Треві, Пантеон та Римський Форум.

Читати  У Ризі відкриється музей, який не можна побачити

2. Ріо-де-Жанейро

(45 мільйонів позначок)

Христос-Спаситель – одна з найвідоміших пам’яток Ріо-де-Жанейро. Тому не дивно, що про місто написано понад 45 мільйонів постів. Окрім суперпопулярної пам’ятки, ресурс Design Bundles радить відвідати Музей завтрашнього дня та Музей сучасного мистецтва.

3. Венеція

(25,7 мільйона позначок)

Венеція перетворилася на справжній рай для фотографів, насамперед завдяки таким визначним пам’яткам, як площа Сан-Марко та Гранд-канал.

Читати  Укрзалізниця запустила до моря 11 додаткових поїздів

4. Архітектура Києва

(21,9 мільйона позначок)

Любителям архітектору портал радить вирушати у Київ, щоб ближче ознайомитися із Софійським собором та іншими спорудами у історичному центрі Києва.

Інтер’єр, який уцілів та і колекція мозаїк і фресок 11 століття варті того, щоб відвідати Київ,
– вказано у статті.

5. Флоренція

(21,5 мільйона позначок)

Читати  Чому пасажирам у жодному разі не можна знімати взуття в літаку

В історичному центрі Флоренції зберігаються роботи Брунеллескі, Боттічеллі, Джотто та Мікеланджело. Крім цього, тут безліч визначних архітектурних пам’яток. Зокрема, собор Санта-Марія-дель-Фйоре, церква Санта-Крусе, галерея Уффіці та безліч

Також у рейтинг потрапили

  • Центр Праги – 17,7 мільйона позначок.
  • Будапешт – 14,6 мільйона позначок.
  • Бразилія – 13,2 мільйона позначок.
  • Центр Санкт-Петербурга – 11,9 мільйона.
  • Кіто – 9,8 мільйона.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *