Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Пандемія змусила людей стати уважнішими до захисту планети. Оскільки кордони відкриваються, популярний сервіс Booking.com запускає нові функції, які дозволять туристам подорожувати усвідомлено.Провідна онлайн-платформа у сфері подорожей представила значок “Усвідомлені подорожі”.

Booking.com представив значок “Усвідомлені подорожі”

Так, за допомогою особливого значка користувачі по всьому світу зможуть обирати екологічніші варіанти житла та отримувати бажану інформацію про підходи сталого розвитку, які реалізуються на об’єкті розміщення.

Читати  Вперше за два роки: у Венеції знову проходить легендарний карнавал

Значок може отримати будь-який партнер з розміщення, що застосовує підходи сталого розвитку, які мають позитивний вплив на регіон. Тобто, програма доступна власникам житла різного роду – від апартаментів та готелів типу “ліжко та сніданок” до заміських будинків, курортних готелів і навіть будиночків на дереві.

На меті значок має зробити перевірене визнання ефективних зусиль щодо сталого розвитку для більшої кількості об’єктів у всьому світі, а також надати туристам послідовний і зрозумілий спосіб вибору екологічного житла у будь-якому куточку світу.

Читати  Нові правила лоукосту SkyUp: за які помилки в авіаквитках пасажирам доведеться заплатити

Сподіваюся, що, озброївшись цією інформацією, гості бронюватимуть екологічніші варіанти житла для своїх поїздок, куди б вони не вирушили. А це, своєю чергою, надихне ще більше наших партнерів зробити наступний крок на шляху до сталого розвитку,
– зауважила Маріанна Хайбелс, директор зі сталого розвитку Booking.com.

Зазначається, що це перша програма такого роду у сфері гостинності.

Читати  В Одесі врятували відпочивальників, які вийшли у відкрите море на SUP-бордах

Як працюватиме новий значок

На першому етапі значок “Усвідомлені подорожі” та огляд підходів сталого розвитку, які застосовуються на об’єкті розміщення, будуть показані на сторінці об’єкта у додатку та на сайті Booking.com.

Упродовж найближчих тижнів значок почне з’являтися поряд із назвою об’єкта у результатах пошуку. Крім того, пізніше на платформі з’явиться фільтр, який допоможе обрати більш екологічне житло.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *