Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Угорщина

В Угорщині заборонено займатись сексом з увімкнутим світлом. Попри легалізацію проституції, у країні дозволено займатись коханням винятково з вимкнутим світлом. Можливо, таким чином, угорський законодавець прагне привчити громадян до економії?Греція

У Греції заборонено взувати високі підбори в історичних локаціях. На думку грецьких законодавців, високі підбори створюють посилений тиск на поверхню, і цим самим руйнують старовинні античні пам’ятки архітектури країни.

Читати  У Києві на Трухановому острові з’явиться новий велопішохідний променад

Нідерланди

У Нідерландах заборонено замикати грабіжника у ванній кімнаті. Якщо ви застали у своєму помешканні незнайомця, який намагається вкрасти ваші речі, то у Нідерландах заборонено утримувати злочинця у закритих приміщеннях, навіть до приїзду поліції. Грабіжник може подати зустрічний позов, у якому вкаже, що ви порушили його право на свободу пересування.

Читати  Молдавський лоукостер Flyone запустив рейси Київ – Москва

Фінляндія

У Фінляндії заборонено вмикати музику чи рекламні аудіооголошення у громадському транспорті і таксі. Вимога стосується як водіїв, так і пасажирів. Подібний закон був би корисним і в Україні, з огляду на те, що з автівок таксистів часто лунає шансон, чи не так?

Велика Британія

Велика Британія славиться незліченною кількістю пабів, барів та розвиненим нічним життям. Однак саме у цій країні діє закон, який забороняє відвідувачам всіх громадських закладів бути п’яними.

Читати  Данія планує перевести внутрішні авіарейси на "зелене" пальне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *