Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Підводний музей MUSAN на Кіпрі відкрили 2 серпня. Він розрахований на дайверів, а композиція розташована на глибині 6 – 12 метрів, тому сюди зможуть потрапити й початківці.Експозицію створювали окремо. Для скульптур використовували спеціальний цемент, витривалий до морської води.

Музей під водою: цікавинки для дайверів

Підводний музей розташований недалеко від пляжу Пернера в місті Айя-Напі. Статуї створив британський художник Джейсон Декейрс Тейлор. Спершу очікували його відкриття ще у 2014 році, але ця подія сталася лише зараз.

Читати  Улітку Україну відвідали понад 40 тисяч туристів з країн Перської затоки – Кулеба

Уряд курортного острова очікує, що цей об’єкт може залучити близько 50 тисяч туристів з усього світу щорічно. Це є частина більшої стратегії, яка має на меті зробити цю територію найкращим і найбільш космополітичним туристичним курортом Середземномор’я до 2030 року.
В колекції є понад 130 фігур. А вартість реалізації проєкту досягла 1 мільйона євро.

Читати  МКІП і Держтуризм працюють над відновленням туристичних маршрутів Дніпром

На сайті музею MUSAN зазначено, що новий підводний музей буде “визнавати спадщину Кіпру, образні скульптури в музеї розглядатимуть магічний, містичний, інший світський стиль, поєднуючи традиційні скульптурні утворення з сучасним дизайном. Конфігурація скульптур у музеї буде слідувати топографії морського дна, що сидить на відкритому просторі піску, розташованому на південь від пляжу Пернера“.

Читати  В Україні відремонтували низку доріг, які ведуть до популярних туристичних локацій: список

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *