Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Підводний музей MUSAN на Кіпрі відкрили 2 серпня. Він розрахований на дайверів, а композиція розташована на глибині 6 – 12 метрів, тому сюди зможуть потрапити й початківці.Експозицію створювали окремо. Для скульптур використовували спеціальний цемент, витривалий до морської води.

Музей під водою: цікавинки для дайверів

Підводний музей розташований недалеко від пляжу Пернера в місті Айя-Напі. Статуї створив британський художник Джейсон Декейрс Тейлор. Спершу очікували його відкриття ще у 2014 році, але ця подія сталася лише зараз.

Читати  Нова Зеландія відклала відкриття своїх кордонів: що треба знати туристам

Уряд курортного острова очікує, що цей об’єкт може залучити близько 50 тисяч туристів з усього світу щорічно. Це є частина більшої стратегії, яка має на меті зробити цю територію найкращим і найбільш космополітичним туристичним курортом Середземномор’я до 2030 року.
В колекції є понад 130 фігур. А вартість реалізації проєкту досягла 1 мільйона євро.

Читати  У Туреччині продають пахлаву за 5 мільйонів: чим вона особлива

На сайті музею MUSAN зазначено, що новий підводний музей буде “визнавати спадщину Кіпру, образні скульптури в музеї розглядатимуть магічний, містичний, інший світський стиль, поєднуючи традиційні скульптурні утворення з сучасним дизайном. Конфігурація скульптур у музеї буде слідувати топографії морського дна, що сидить на відкритому просторі піску, розташованому на південь від пляжу Пернера“.

Читати  Промоція України не враховує специфіку Східної Азії - посол України в Японії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *