Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Сюжет ідеального відпочинку у кожного свій. Все залежить від того, що ви любите робити у період гарячих відпусток протягом року. Ідеально було б поєднати відпустку з відновленням організму. Здається, що тільки це допоможе вам насправді досягти стану relaxation.Олексій Башкірцев – головний лікар EDEM RESORT MEDICAL & SPA

 

На думку Олексія Башкірцева, для повноцінного відновлення потрібно мати три обов’язкових види відпочинку на рік: морський, подорож на високогір’я та відвідування курорту з оздоровчими програмами. Відпочинок на морі насичує організм йодом, омегою-3 (морепродукти), жирними кислотами і вітамінами, які ми отримуємо від екзотичних фруктів. На високогір’ї ми тренуємо серцево-судинну, респіраторну системи і опорно-руховий апарат. А відвідування оздоровчого комплексу — це відновлення організму в комплексі під наглядом кваліфікованих експертів. У Центрі здоров’я програми створені для цілісного перезавантаження життєвих сил, очищення організму та покращення самопочуття. Головний лікар комплексу запевняє, що, піклуючись про свій організм, ви забезпечите довголіття, хороше самопочуття, а також збережете здоров’я тіла та розуму.

Шлях відновлення якості життя починається з детоксикації організму. У центрі гостям пропонують спеціальні програми детоксикації, розраховані на 7, 10 або 14 днів, протягом яких вони перебувають під наглядом фахівців зі сфери anti-age. Головний результат – це очищення та омолодження організму. Також покращується кровообіг, з’являється відчуття легкості й енергетичної наповненості. Ця програма допомагає побороти зайву вагу (наш рекорд – 8 кг за 7 днів) і нормалізувати пропорції тіла. Після закінчення процедур гості отримують індивідуальні інструкції для домашнього харчування. Це так звана інтерпретація лабораторної та інструментальної діагностики, завдяки якій можна підтримувати Detox-програму і після завершення курсу.

Читати  Два українські готелі здобули 5 зірок


Чим краще харчуватись під час таких програм? Збалансоване і сезонне харчування. Наприклад, влітку краще вживати свіжі овочі, зелень, фрукти багаті клітковиною, вітамінами і мікроелементами, оскільки організму потрібно відновити кишечник і дати харчування кишкової флори після «важкої зимової їжі».  Тобто варто зробити акцент на свіжу зелень і салати, які багаті вітамінами.  Також в цей період пийте багато води і компотів без цукру.

 У раціон з нутрицевтики я рекомендую додати цинк 5-10 мг / добу, селен 100 мкг / добу, магній 400 мг / добу для того, щоб зміцнити імунітет і стимулювати зростання колагену в організмі.  Також не забувайте про прийом омега-3 жирних кислот і антиоксидантів.  А ще влітку не забувайте робити розвантажувальні дні і саме час почати пробувати інтервальні голодування 16/8.

Якість вашого життя залежить від корисного відпочинку і дозвілля. Виберіть Detox-програму і дайте шанс організму по-справжньому перезавантажитись!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *