Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Є кілька безкоштовних послуг, які повинні надавати провідники поїзда, незалежно від його класу. Не бійтеся заявити про свої права і подорожувати з максимальним комфортом.Постільна білизна

Ви можете попросити провідника застелити білизна, якщо у вас є на те причина – похилий вік, вагітність, інвалідність. А ось прибирати постільну білизну – це обов’язок провідника, причому після того, як всі пасажири вийдуть з вагону. На прохання зібрати і принести білизну ви можете не реагувати, якщо вам не хочеться допомогти.

Читати  Уряд ОАЕ схвалив видачу багаторазових турвіз на п'ять років

Нижня полиця

Якщо ви купили квиток на нижню полицю, ви не зобов’язані поступатися нікому. А всі вмовляння “ви ж старше, молодше, здоровіше” і так далі можна вважати маніпуляціями і не піддаватися на них, якщо не хочеться. До речі, місце для багажу під нижньою полицею також розраховане в першу чергу на вас. Якщо ваші речі зайняли весь простір, то претендувати на нього пасажир з верхньої полиці не може.

Провідник зобов’язаний вас розбудити не пізніше ніж за 30 хвилин до прибуття на вашу станцію. Якщо він цього не зробив, сміливо викликайте начальника поїзда. Провідника чекає покарання, а ви зможете вийти на зручній станції і отримати безкоштовний квиток на поїзд або електричку до пункту призначення, який ви проїхали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *