Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Пасажири, які користуються послугами авіакомпаній, нерідко стикаються з підвищенням тарифу при бронюванні квитків на двох та більше осіб. Так, квиток на одного може коштувати 100 доларів, а на двох сума становитиме 300 замість 200 доларів.Експерти зазначають, що це пов’язане із недосконалістю систем бронювання. Причому трапляється подорожчання як на лоукостерах, так і у звичайних авіакомпаній.

Читати  Куди поїхати на лижі в грудні 2020

ому так трапляється

Часто, якщо в системі залишився лише один квиток за 100 доларів, а наступний коштує 150 – система порахує обидва квитки за вищим тарифом. Саме тому у підсумковій вартості ви побачите ціну не 250 доларів, а 300 доларів.

Заощадити в такій ситуації просто: потрібно забронювати квитки окремо.

Як зекономити при бронюванні квитків на кількох осіб

  • Перед тим, як замовляти авіаквиток на кількох людей, завжди перевіряйте, скільки він коштує для одного пасажира.
  • Якщо ви бронюєте для трьох осіб та більше, спочатку перевірте вартість квитка для одного, а потім трьох. Якщо базова ціна у перерахунку на людину не підніметься, сміливо бронюйте авіаквитки одразу на всіх.
  • Якщо базова ціна збільшилася, здійсніть пошук на двох, трьох людей і так далі, щоб зрозуміти скільки дешевих квитків насправді залишилося.
Читати  Посаг за наречену: чому це досі практикують в Індії

До речі, деякі авіакомпанії та пошукові системи квитків можуть підіймати ціну квитків, якщо ви часто здійснюєте пошук. Щоб уникнути націнки, експерти радять увійти на сайт з іншого пристрою або анонімної вкладки браузера.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *