Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Чимало громадян України вже отримали 1 000 гривень за вакцинацію за програмою “єПідтримка”. Ці кошти можна витратити не лише на похід в кінотеатр, купівлю книги, а й на залізничні квитки.“Укрзалізниця” впродовж декількох місяців отримує безліч питань щодо купівлі квитків за “ковідну тисячу”. Тому вирішила дати відповіді на найпоширеніші.

Як розраховуватись за залізничні квитки “єПідтримкою”

У відомстві пояснили, що є декілька нюансів, які повинен знати кожен українець. Так, з інформації, наданої УЗ, серед них:

  • придбати квиток на потяг, який коштує понад тисячу гривень, з картки “єПідтримка” – неможливо. Річ у тім, що ліміт на купівлю квитків карткою дорівнює сумі коштів на ній;
  • “розбити” вартість проїзного документа на декілька частин для оплати двома картками також неможливо;
  • додати кошти зі звичайної карти на картку “єПідтримка” – не можна. Оскільки остання є цільовою, зарахування коштів на неї можливо лише у разі виплати державної допомоги для вакцинованих українців.
Читати  Внутрішній туризм у 2021 році 4 рази активніший, ніж у 2020: вибір українців в цифрах

Тобто, ви можете оплатити один або два квитки з картки “єПідтримка”, але сума не має перевищувати 1 000 гривень. Якщо ж хочете придбати інші квитки, то можете зробити це за кошти з будь-якої іншої платіжної картки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *