Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Українські авіакомпанії, які не сплачуватимуть аеронавігаційні послуги держпідприємства “Украерорух”, втратять право на здійснення польотів до Європи. Нововведення почало діяти з 1 листопада.Таке рішення пов’язано зі зміною принципу оплати послуг. Річ у тім, що Україна приєдналася до єдиної системи маршрутних зборів Євроконтролю.

Відповідно до нової системи зборів, для польотів до Європи авіакомпаніям виставлятимуться не два, а один рахунок на аеронавігаційне обслуговування на маршруті.

Читати  Найкращі авіакомпанії 2021 року: Skytrax оприлюднила "повітряний" рейтинг

Така схема не дозволить авіаперевізникам вибірково сплачувати європейські рахунки та заборговувати “Украероруху”.

Рахунок тепер буде один, тому, якщо його не сплатити, авіакомпанія автоматично втрачає можливість літати до Європи. У випадку погашення боргів – право на польоти відновиться.

Читати  Названо самі небезпечні країни для мандрівників у 2020 році

Як відбуватиметься збір

Центральне бюро маршрутних зборів Євроконтролю займатиметься збором коштів з авіаперевізників. Після цього розподілятиме їх між провайдерами відповідно до обсягу наданих послуг.

Збір за аеронавігацію в Україні складається з плати за супровід на маршруті та плати в районі аеродрому.

Центральне бюро маршрутних зборів Євроконтролю збиратиме плату тільки за аеронавігацію на маршруті. За плату диспетчерського супроводу у районі аеродрому в Україні й надалі відповідатиме “Украерорух”.

Читати  Стюардеса розвіяла міфи про свої обов'язки на борту

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *