Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Українські авіакомпанії, які не сплачуватимуть аеронавігаційні послуги держпідприємства “Украерорух”, втратять право на здійснення польотів до Європи. Нововведення почало діяти з 1 листопада.Таке рішення пов’язано зі зміною принципу оплати послуг. Річ у тім, що Україна приєдналася до єдиної системи маршрутних зборів Євроконтролю.

Відповідно до нової системи зборів, для польотів до Європи авіакомпаніям виставлятимуться не два, а один рахунок на аеронавігаційне обслуговування на маршруті.

Читати  Туризм на тлі пандемії: де відпочивали європейські туристи у 2021 році

Така схема не дозволить авіаперевізникам вибірково сплачувати європейські рахунки та заборговувати “Украероруху”.

Рахунок тепер буде один, тому, якщо його не сплатити, авіакомпанія автоматично втрачає можливість літати до Європи. У випадку погашення боргів – право на польоти відновиться.

Читати  Акрополь в Афінах відчинив двері для відвідувачів

Як відбуватиметься збір

Центральне бюро маршрутних зборів Євроконтролю займатиметься збором коштів з авіаперевізників. Після цього розподілятиме їх між провайдерами відповідно до обсягу наданих послуг.

Збір за аеронавігацію в Україні складається з плати за супровід на маршруті та плати в районі аеродрому.

Центральне бюро маршрутних зборів Євроконтролю збиратиме плату тільки за аеронавігацію на маршруті. За плату диспетчерського супроводу у районі аеродрому в Україні й надалі відповідатиме “Украерорух”.

Читати  Тюльпанові поля Буковини розквітли

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *