Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Станом на початок 2022 року, українці мають право в’їжджати у спрощеному порядку до 160 країн світу, безвізовий режим діє зі 108 державами та територіями.


Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу.

«У 2021 році попри багато перешкод ми розширили свободу подорожей для українців і продовжуємо працювати над новими безвізами. Станом на грудень 2021 року, громадяни України мають право в’їжджати у спрощеному порядку до 160 країн світу, безвіз – до 108 держав і територій, до 52 країн – за спрощеною процедурою електронної візи або візи по прибуттю», – сказав він.

Читати  Між Україною і Польщею відкривають ще один авіарейс

Кулеба поінформував, що у 2021 році Україна уклала та розширила шість безвізів, набули чинності чотири міжнародні договори України у сфері лібералізації візового режиму з Гренадою, з Сербією, з Перу, з Сент-Вінсент і Гренадинами; Франція та Нідерланди розширили дію безвізу для українців на свої заморські території.

Міністр також відзначив, що онлайн-карту МЗС для подорожей з часу запуску влітку минулого року українці переглянули 14,7 млн разів, щодня нею користуються 35-40 тисяч користувачів.

Читати  Молдова презентувала свої туристичні можливості українським туроператорам

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *