Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Чимало людей знають Туреччину як місце, де можна придбати якісні речі за помірними цінами. Дізнайтеся, за чим варто вирушити на шопінг до цієї дивовижної країни.Населення Туреччини обожнює купувати та продавати речі на базарі. Навіть у торгових центрах можна побачити “осередки” базару – ятки з одягом та солодощами.

Одяг та взуття

В країні є чимало майстрів, які роблять якісні речі, а потім продають їх за невелику ціну. Турецькі текстильні бренди прославилися своєю якістю на увесь світ.

Читати  Пілот втратив свідомість під час польоту

Але якщо хочете придбати брендовий одяг – будьте обережні. Тут дуже легко купити підробку за ціною оригінала.

Їжа та солодощі

В Туреччині ви можете поїсти у кафе досить дешево. Іноді це вигідніше, ніж готувати вдома.

Турки обожнюють добряче попоїсти – страви у них поживні, смачні, а порції великі. У супермаркетах ви можете придбати різноманітні сири, горішки, солодощі – вони стануть чудовими сувенірами. Ціни на все – значно нижчі, ніж в Україні.

Читати  Що буде з туристичним сектором Іспанії у 2022 році: оптимістичний прогноз

Фрукти та овочі

Якщо купувати їх на вуличних ринках – заплатите дуже дешево. Водночас місцеві фрукти й овочі мають яскраво виражений і насичений смак.

Ліки

Якщо вирішите завітати до аптеки – спершу уважно прочитайте інструкцію до ліків в інтернеті. Місцеві фармацевти рідко знають англійську мову – тому краще наперед знати, що саме вам потрібно.

Читати  Нова посада Наомі Кемпбелл обурила жителів Кенії

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *