Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Останнє, про що хочеться думати перед подорожжю – це те, що можна загубити валізу. Але краще попередити цю неприємну ситуацію та перестрахуватися, аніж опинитися у ній непідготовленим.Досвідчений подорожувальник Сарвахгян Сантаунам рекомендує завжди фотографувати свою валізу чи сумку перед тим, як передати їх у багажне відділення. За його словами, це може суттєво спростити пошук речей, якщо вони загубляться.

Коли багаж втрачають, пасажир повинен подати скаргу та написати заяву до адміністрації аеропорту. У ній необхідно вказати, як виглядає валіза та що в ній є. Якщо питання про вміст сумок у мандрівників не виникає, то з їхнім зовнішнім виглядом – важче. За словами Сарвахгяна чіткий опис можуть надати дуже мало туристів.

Читати  "Пляжі і сімейний відпочинок": названі країни, куди поїдуть туристи в 2021 році

Ось тут на допомогу і прийдуть фотографії. Знімки потрібно робити з усіх сторін, і так, щоб було добре видно особливо примітні деталі – елементи декору, бирку тощо.

Якщо пасажир говорить, що загубив чорну валізу, адміністрація ніколи не зможе знайти її, бо в аеропорту тисячі чорних валіз. Фото дає чіткий опис багажу і допомагає звузити коло пошуку,
– переконаний Сарвахгян Сантаунам.

Читати  Секс у літаку: стюардеса розповіла про можливі наслідки

Тож зробивши фото, ви матимете більше шансів швидко повернути свої речі. Врешті-решт, це займає всього кілька секунд, тому усім мандрівникам варто зробити фотографування валізи своєю корисною звичкою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *