Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Це перше антитіло, яке блокує інфекцію, кажуть вчені, але підкреслюють, що на дослідження знадобляться місяці.

У Нідерландах вчені знайшли антитіло до коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє NOS у суботу, 14 березня.«Це найперше антитіло, яке блокує інфекцію, і є велика ймовірність, що воно також буде використано у виготовленні ліків, які надійдуть у продаж», — заявив роттердамський професор клітинної біології Франк Гросфелд.

Читати  В які країни українці хотіли б поїхати працювати: нове опитування

Дослідники заявили, що мали це антитіло в лабораторії після попереднього дослідження подібних до Covid-19 вірусних інфекцій.

«Ми повинні щось зробити, і, можливо, у нас уже щось є. Тому і почали відразу ж працювати в цьому напрямку», — додав Гросфелд.

Тепер вчені говорять, що антитіло має бути протестовано на людині, і всі ці дослідження можуть затягнутися на місяці. Зокрема, зараз вони повинні отримати схвалення від інших вчених в області біології.

Читати  Туристичний збір приніс Києву понад 46 мільйонів гривень

Вчений з Утрехта Беренд-Ян Бош підкреслив, що це багатообіцяючий крок, але ще рано говорити про ефективність. Дослідники підкреслюють, що ефективно — це профілактика, а не лікування. Тому потрібна вакцина, на розробку якої може піти мінімум два роки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *