Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Amazon тепер пропонує віртуальні подорожі, включаючи пішохідні екскурсії та кулінарні курси. Новий додаток називається Amazon Explore і дає “домашнім” мандрівникам можливість відчути себе так, як ніби вони знову відкривають світ.Подорожі включають 40 хвилин пошуку внутрішньої гармонії в віртуальному турі по храму Нандзен-дзі в Кіото (Японія), 45-хвилинну віртуальну дегустацію вин в Аргентині і 40-хвилинну сесію з приготування рибних тако в Мексиці.

Читати  В Бабиному Яру планують побудувати синагогу у формі книги

Подорожі – це сеанси сам на сам з гідом в умовах реального часу. Під час туру також можна купити унікальні товари, представлені в місцевих магазинах і на ринках, і відправити їх прямо до вас додому.

Глядачі можуть робити знімки екрану, щоб насолодитися фотографіями з подорожей.

Amazon заявляє, що буде додавати більше напрямків для віртуальних подорожей. Вони зараз проводяться туроператорами, хоча незалежні гіди також можуть подати заявку, щоб провести екскурсію.

Читати  Вчені виявили потенційну суперземлю навколо зірки, яка найближча до нашого Сонця

Віртуальні тури проводяться з використанням одностороннього відео, але з двостороннім аудіо, тобто учасники можуть ставити питання своїм гідам, але екскурсоводи не будуть їх бачити. У користувачів повинен бути ноутбук або настільний комп’ютер (з мобільного пристрою доступу поки немає), сучасний інтернет-браузер, мікрофон і високошвидкісний інтернет.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *