Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У місті Дніпро встановили одинадцяту мініскульптурку – у формі пилососа «Ракета», який виготовляли тут майже 50 років.

Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.«У Дніпрі відкрили одинадцяту мініскульптуру проєкту «Відчуй Дніпро» – «Пилосос «Ракета». Її розмістили на вул. Короленка… навпроти «Будинку побуту». Скульптор – Федір Бушманов. Пилосос «Ракета» почали виготовляти у 1950-х на Дніпропетровському агрегатному заводі, а продавали далеко за межами України», – йдеться у повідомленні.

Читати  Повітряна маршрутка: на рейсі Windrose з’явилась додаткова зупинка

Працівниця Дніпропетровського агрегатного заводу Тетяна Хансель розповіла, що цей пилосос випускали до 2000 року. Було дуже багато моделей. Продукцію відправляли до Чехії, Польщі, Румунії, Індії.

«Наш пилосос навіть побував на орбіті! Особливість «Ракети» була у тому, що він не тільки втягував сміття, а й видував повітря. Тож білили квартири саме цим пилососом. Нам дуже приємно, що молодь згадала про цей шмат історії нашого міста та заводу, і тепер у Дніпрі з’явилася така мініскульптура», – зазначила Хансель.

Читати  Соціальний експеримент: які європейські міста з'єднають безплатним транспортом

Автор проєкту «Відчуй Дніпро» Карен Агаджанян додав, що нині на етапі виготовлення ще п’ять мініскульптур, які найближчим часом з’являться у місті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *