Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У селищі Буки Уманського району Черкаської області продовжують облагороджувати місцевий каньйон. Невдовзі тут збудують перший готель.

Про це розповів селищний голова Сергій Залізняк.«У порівнянні з минулим роком людей стало трохи менше. Воно й зрозуміло – кордони потихеньку відкриваються й люди виїжджають. Але побільшало іноземних делегацій, які їдуть до нас цілими автобусами. На вихідних був автобус туристів із Англії. Ще раніше приїздила делегація із В’єтнаму. Приїжджають туристи з багатьох країн і навіть із Африки», – зауважив Залізняк.

Читати  Найбільше п'ятизіркових готелей - на Одещині

У Буках уже почали встановлювати лави біля наймальовничіших місць.

«Хотілося зробити все й відразу, але вимушені змиритися з тим, що можемо будувати лише в рамках бюджету громади. Встановили лавки біля найпопулярніших місць, сьогодні завезли камінь й розбиватимемо клумби на місці колишніх чагарників. Потихеньку починаємо будувати готель. Уже з’явився інвестор, який виготовляє проєктно-кошторисну документацію на готельно-ресторанний комплекс. Термін будівництва – два роки. Це один із перших наших інвесторів», – додав селищний голова.

Читати  У США залишилася остання точка прокату відеокасет з фільмами. Тепер її здають для ночівель на Airbnb — фото

Буки – селище Уманського району Черкаської області за 182 кілометри від Києва. Знамените своїм мальовничим каньйоном на річці Гірський Тікич. Скелясті береги тягнуться на 2,5 кілометри, а в висоту досягають 30 метрів. За рік селище відвідують кілька сотень тисяч туристів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *