Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Міністерство культури та інформаційної політики запускає повторне опитування щодо впливу карантинних обмежень на діяльність малого та середнього бізнесу в сферах культури, туризму та креативних індустрій.


Про це повідомляє пресслужба МКІП.

“Його мета – зафіксувати реальну потребу бізнесу, виражену в кількісних показниках (робочих місцях, обсязі втраченого доходу, кількості потенційно уражених контрагентах-партнерах) для запуску додаткових форм державної підтримки”, – йдеться у повідомленні.

Читати  Дзеркальні стіни і стародавній форт: найбільш незвичайні готелі для незабутнього відпочинку

Зазначається, що проведене у квітні 2020 року перше опитування стало потужною доказовою базою для запуску пакету підтримки індустрій, зокрема – грантів інституційної підтримки УКФ та УІК, а також запровадження 7% ставки ПДВ на окремі операції для культурних, креативних і туристичних послуг та продуктів.

Опитування триватиме до 14 квітня 2021 року (включно). Воно доступне за посиланням.

Читати  "Кохання у повітрі": Qatar Airways влаштував розпродаж до Дня Валентина

Як повідомлялося, на замовлення та у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики, за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Київська школа економіки підготувала дослідження про вплив креативних індустрій на розвиток економіки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *