Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Авіакомпанія Qatar Airways зробила всі свої квитки повністю зворотними до кінця літа 2021 року. Тобто клієнти можуть повернути квитки та отримати повну суму їхньої вартості.Ця опція буде доступна до 31 серпня 2021 року. Вона стосується вильотів до кінця травня 2022 року.

Що відомо про послугу повернення квитків

Якщо пасажири передумають відправлятися в подорож, то можуть повернути повну вартість авіаквитка без застосування штрафів та зборів за повернення. Гроші перерахують на ту ж карту, з якої здійснили покупку.

Читати  У Карпатах шторм та намерзання криги: рятувальники закликають туристів не ходити в гори

У разі, якщо ви вже використали частину квитка, то можна повернути можна лише невикористану частину або обміняти на ваучер для наступної подорожі.

Друга гарна новина: якщо ви просто вирішили посунути в часі свою подорож з Qatar Airways, то це також можна зробити без фінансових втрат. Авіакомпанія дозволила безмежну кількість разів змінювати дату поїздки. Це можна зробити на сайті компанії, через кол-центр або через агентство, яке бронювало квитки. Єдиний нюанс: якщо нове бронювання коштуватиме дорожче, то доведеться доплатити різницю.

Читати  Що варто знати мандрівникам перед поїздкою в Португалію

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *