Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Острів Шрі-Ланка в Індійському океані дуже популярний серед туристів з усього світу. Дізнайтеся, що потрібно взяти із собою, як спілкуватися з місцевими людьми і які тварини можуть трапитися на острові.Шрі-Ланка наразі відновлює туризм після суворого карантину, коли мандрівникам на острів було зась. Зараз вплив пандемії не такий відчутний: працюють більшість ресторанів, кафе та туристичних локацій.

Погода на Шрі-Ланці

Туристам потрібно зважати, що сонце у цьому краї надзвичайно палюче. Тому активність на вулиці можлива вранці або ввечері. У той час, коли сонце в зеніті, краще перебувати у приміщенні.

Також потрібно зважати на наявність кондиціонера при бронюванні житла. Без кондиціонера буде майже неможливо спати вночі.

Читати  На пляжах Києва працюватимуть 120 лайфгардів на 26 рятувальних постах

Що потрібно взяти на Шрі-Ланку

  • легкий одяг, що закриває тіло,
  • панаму або капелюх, сонцезахисні окуляри,
  • купальники, шорти й майки,
  • сонцезахисний крем з високим рівнем захисту,
  • перехідник до місцевих розеток,
  • аптечку,
  • маску для підводного плавання,
  • велику валізу, в яку можна буде помістити сувеніри.

Особливості спілкування з місцевими людьми

Ланкійці зазвичай дуже добрі та привітні. Однак в туристичних місцях вистачає тих, хто хоче нажитися на приїжджих.

На пляжах вам регулярно пропонуватимуть різні послуги або сувеніри. Якщо не плануєте нічого купувати, ввічливо відмовляйтеся.

Чимало людей на Шрі-Ланці не знають англійської мови. Вони можуть ввічливо посміхатися та кивати, однак це не значить, що їм зрозуміло, про що ви говорите. Втім, в туристичних місцях ви все одно зможете купити бажаний товар.

Читати  Мініфільм про 40 локацій Карпат з висоти: подібних відеороликів в мережі немає

Як тварини можуть трапитися на острові

Оскільки ви перебуваєте в джунглях, готуйтеся до зустрічі з місцевою фауною. Однак лякатися не потрібно – у переважній більшості випадків комахи й звірі не становлять небезпеки для людини.

Найбільше враження на туристів справляють варани – величезні місцеві ящірки, що можуть мати довжину більше метра. Варани бігають скрізь – і територією готелів, і на дорозі, і в місті. При зустрічі з вараном просто обійдіть його і не намагайтеся торкнутися.

Читати  Мандрівник показав закарпатські «хрести тверезості»

Деякі незручності можуть завдати комарі. Від них потрібно рятуватися усіма доступними засобами. Можна привезти з України сильні репеленти та спеціальні пристрої, що вмикаються в розетку на ніч.

Бурундуки – милі місцеві тварини, що схожі на білок. Часом бувають дуже нахабними й можуть поцупити ваші смаколики й навіть залізти до сумки в пошуках їжі. Краще не чіпати їх руками.

Також на острові мешкають черепахи, гекони, різні види кажанів й навіть павичі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *