Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Австралія триразово збільшила квоту на отримання постійного місця проживання (ПМЖ) для талановитих підприємців і бізнесменів.Як повідомляє прес-служба компанії Henley & Partners, що займається питаннями громадянства, на початку жовтня австралійський уряд прийняв бюджет на 2020-2021 роки. Одна зі статей бюджету – залучення в країну професіоналів з семи перспективних областей для зростання економіки і забезпечення технологічного прориву в індустріях майбутнього.

Читати  Пінта за 50 центів. Відпочинок в Іспанії зміниться

Триразове збільшення місць затверджено за програмою Global Talent Program (GTI) з 5 000 заявників в минулому році до 15 000 в цьому році.

Програма GTI націлена на топ-менеджерів, бізнесменів з досвідом, підприємців і професіоналів, які хочуть постійно працювати і жити в Австралії. Уряд зацікавлений в міжнародних талановитих кадрах з семи перспективних областей: агротех, фінтех, медтех, передові виробничі і космічні технології, енергетика і видобуток, інформаційна безпека, квантова інформатика, інформаційно-комунікаційні технології (ICT).

Читати  Після серіалу HBO у Чорнобилі побільшало туристів, 90% з них – іноземці

Кандидати на участь у програмі GTI повинні підтвердити свої досягнення, визнані на міжнародному рівні та застосовні до Австралії.

Особливості програми

  • Немає вікового цензу.
  • Можливість отримати ПМЖ Австралії за 6 тижнів.
  • Немає необхідності приїжджати в Австралію для отримання ПМЖ (віддалена процедура).
  • Немає вимог до знання англійської мови.
  • З ПМЖ Австралії можна жити в Новій Зеландії.
Читати  Пекін став найпривабливішим напрямком для туристів на китайський Новий рік

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *