Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Фотографування бірюзової води, білосніжного пляжу та заходу сонця – є невідійманою частиною відпочинку для туристів. Часто вони обирають ті напрямки, де зробити це буде найкраще.Втім, деякі пляжі приваблюють набагато більше, ніж інші. Про це свідчать дані LuxuryHotel.com.

Названі пляжі світу, які з’являються у соцмережах найчастіше

Так, видання проаналізувало пляжні фотографії та їх хештеги в Instagram, щоб знайти 10 найкрасивіших пляжів світу за кількістю публікацій, якими поділилися люди.

Читати  Мурал-рекордсмен був створений у Чернігові

Крім того, експерти зіставили загальне число постів з довжиною берегової лінії пляжів і з’ясували, які локації отримують найбільше “публікацій на метр”.

У цьому списку висвітлено найкращі місця у світі, де можна зробити ідеальні знімки, і цікаво побачити, які ділянки піску найбільш гідні Insta,
– заявив прессекретар LuxuryHotel.

За його словами, зараз багато хто шукає літній відпочинок, і вони з нетерпінням чекатимуть публікації ідеального пляжного знімка в соціальних мережах.

Читати  Олешківські піски: як утворилась унікальна для півдня України природна зона

5 найпопулярніших пляжів світу за Instagram-хештегами:

Парадайз-Біч, Таїланд

Пляж Келінгкінг, Балі

Південний пляж, Маямі

Бондай-Біч, Сідней

Пляж Понта Негра, Бразилія

У десятку найпопулярніших також увійшли: пляж Барселонета в Іспанії, Затока Майя в Таїланді, Ерлі-Біч в Австралії, Гласс Біч та Веніс Біч в США.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *