Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Чимало валіз у комплекті мають спеціальні кодові замки, які покликані вберегти багаж від крадіїв. Проте на практиці це, найімовірніше, не лише не допоможе, а й створить зворотний ефект.За словами працівників аеропортів, замок на валізі не зможе завадити злодієві залізти усередину. Такий захист, навпаки, привертає увагу злочинців та змушує їх думати, що у валізі є щось коштовне та варте того, щоб її відкрити.

Як можуть відкрити валізу

Навіть за наявності захисту, валізу можна відкрити розсунувши замок за допомогою звичайної ручки. Після цього його можна буде закрити, не залишивши й сліду вторгнення. Такий спосіб іноді використовують в аеропортах, аби розшукати власника загубленого багажу.

Читати  5 найнебезпечніших доріг у світі

Окрім того, слідкуючи за новинами компаній-виробників замків для валіз, крадії можуть легко знайти спосіб розправитися з цим захистом. До прикладу, деякі крадії виготовляють спеціальні ключі на 3D-принтерах.

Найбільш дієвий спосіб вберегти свої речі – не класти до валізи нічого цінного. Намагайтеся брати у відпустку лише найнеобхідніше, а важливі та коштовні речі (документи, техніку, гроші, прикраси тощо) доцільно спакувати у ручну кладь та взяти із собою у салон літака.

Читати  Ціни на готелі в Анталії у вересні зросли майже на 20% – статистика

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *