Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Напевне у кожного хоч раз у житті виникало питання: “Навіщо підіймати шторки ілюмінатора під час злету та посадки?”. Так-от, не лише задля мальовничого пейзажу за вікном.Такі прохання бортпровідників мають на меті одне – безпека пасажирів.

Чому потрібно підіймати шторку ілюмінатора

Як відомо, під час посадки та злету трапляється найбільша кількість авіакатастроф, тому пасажирів заздалегідь просять підійняти шторки, столики, привести сидіння у вертикальне положення, пристебнути ремені тощо. Адже в екіпажу є всього 90 секунд на евакуацію пасажирів.

Читати  Дорогою до Буковеля: 5 цікавих місць, які можна відвідати

Так, за словами пілота Маршалла Сміта, така дія робиться на випадок, якщо літак зіткнеться з аварійною ситуацією при падінні на землю.

Мета полягає в тому, щоб ваші очі пристосувалися до рівня зовнішнього освітлення, щоб у разі надзвичайних ситуацій ви не були засліплені раптовим спалахом світла,
– заявив Сміт.

Він додав, що саме тому на борту літака вимикають світло під час приземлення вночі – очі мають бути пристосовані до темряви, якщо доведеться евакуюватися.

Читати  "Дороги гурманів": в Україні нарешті з’явиться перший гастрогід

Також генеральний директор мережі авіаційної безпеки Харро Рантер розповів, що пасажири повинні мати можливість чітко бачити, що відбувається за вікном.

Якщо евакуація стане необхідною, важливо мати зовнішній огляд, щоб ви могли вирішити, чи ця сторона безпечна. Якщо полум’я видно з цього боку, вам потрібно буде евакуюватися через інший вихід,
– підкреслив він.

Читати  Орест Зуб: як відвідати понад 100 країн світу, розвивати бізнес та ще й встигати просто жити

Зауважимо, це лише інструкція з безпеки на випадок надзвичайних ситуацій для малоймовірної авіакатастрофи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *