Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Локації Львівщини, де виходять відмінні фото

Алея 50-річних дугласій Мензиса у Страдчі

Дуже високі сосни разом з іншими видами туї утворюють геометричну композицію у дендропарку, що належить Львівському національному лісотехнічному університету.Тут росте понад 300 видів дерев та кущів. До екскурсійних маршрутів належить й інстаграмна екологічна стежка “Алеями арборетуму Ботанічного саду загальнодержавного значення НЛТУ України”.

Яворівський національний природний парк

Однією з найцікавіших частин природного регіону Розточчя – є пагорби Головного Європейського вододілу, багатства яких оберігає Яворівський національний природний парк.

Читати  Україна домовилась про безвіз зі ще однією країною

Його територією прокладено шість екологічних маршрутів, найпопулярнішими з яких є: “Верещиця”, “Стежка Івана Франка”, “Голуби” та “Лелехівка”.

Одним словом, парк – це суцільна фотозона для світлин.

Костел Всіх Святих у Годовиці

До 1621-го на місці костелу стояв дерев’яний храм, однак того року згорів під час татарського набігу. Десять років потому тут збудували мурований. Але у середині XVIII століття костел перебував у незадовільному стані, парох з наварійського храму виділив гроші для будівництва нового.

Сьогодні майже нічого не змінилося – костел й надалі потребує фінансової уваги. Однак розташування архітектурного шедевра на березі мальовничого ставу притягує безліч фототуристів.

Читати  Обмеження під час пандемії: Wizz Air запровадила нові правила на своїх літаках

 

Перший публічний парк сучасної української скульптури PARK3020

Це парк майбутнього, а число 3020 – ознака перспективного розвитку парку на тисячоліття вперед. PARK3020 покликаний дати можливість скульпторам реалізуватися в межах країни й заявити про себе на міжнародній арені, а відвідувачам подарувати новий досвід взаємодії з мистецтвом.

Якщо приїдете сюди й зробите фото, не забудьте про популярний хештег в Інстаграмі – #park3020.

Читати  Станція метро на Музейному острові в Берліні: чим унікальна нова підземка

Гора Пікуй

Пікуй – ідеальна вершина для початківців, усі мандрівники почали з найвищої гори Львівщини. Більш досвідчені вважають підйом сюди легкою прогулянкою, проте люблять її у будь-яку пору року, тому що звідси відкривається прекрасна панорама й виходять відмінні фото.

Таємничий мисливський будинок

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *