Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У Чернівецькому обласному музею народної архітектури та побуту з’явився новий експонат – гуцульські ґринджоли (сани).

Про це повідомляють у пресслужбі Чернівецької ОДА“У Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту з’явився новий експонат – ґринджоли. Це один із найдавніших видів транспорту гуцулів, який скансену подарувала Конятинська територіальна громада”, – йдеться у повідомленні.

Читати  Під портретом Мони Лізи знайшли прихований ескіз

Там зазначили, що сани належали 84-річному жителю із села Самакова, який захотів передати їх музею, щоб ґринджоли побачили якомога більше людей. Це дорога ручна робота і вони досі придатні до користування.

“Ми прикрасимо сани квітковими композиціями та доповнимо іншими цікавими об’єктами. Влітку це буде яскрава фотозона, а у зимовий період придумаємо для них якусь іншу цікаву роль. Ми робимо все, щоб наш музей з кожним новим експонатом ставав ще привабливішим для туристів”, – сказав директор Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту Іван Пілат.

Читати  З Одеси стартували літні авіарейси до Києва та Львова

Він також зазначив, що наразі у музеї просто неба тривають реставраційні роботи у експозиційній зоні. Тут відновлюють старовинну хату буковинського підгір’я та готують територію до весняно-літнього сезону.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *