Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Сервіс Airbnb шукає кандидата на вакансію мрії кожного мандрівника. Платити за роботу не будуть, однак пропонують щось краще – ця людина абсолютно безкоштовно проведе рік на Сицилії.Жити та працювати потрібно буде у відреставрованому будинку у невеличкому селищі Самбука. У робочі обов’язки входитиме приймати гостей Airbnb у будинку за 1 євро протягом 9 місяців та брати участь у житті селища. Це не займатиме багато часу, тож обраний кандидат також зможе працювати віддалено.

Життя у Самбуці

Самбука або Sambuca di Sicilia – це сицилійське селище з населенням близько 6000 людей, розташоване за 80 кілометрів від Палермо. Його характеризують унікальним поєднанням італійської та північноафриканської культур та архітектурних стилів. У 2016 році Самбука здобула звання найкрасивішого італійського селища.

Читати  У Кам’янці-Подільському запланували понад 50 фестивалів

Таунхаус, у якому потрібно буде жити, розташований у самому центрі селища. Нещодавно його відремонтували, зберігши усю автентичність та унікальність будівлі.

У 3-поверховому будинку є 2 вітальні, 2 спальні, кухня, зона для роботи, 2 ванних кімнати та додаткова кімната з розкладним диваном. Майбутній господар зможе першим обрати собі спальню до вподоби, а інша залишиться для гостей Airbnb.

Читати  Краще з кращого: сафарі в пустелі і вікенд в місті майбутнього

Вимоги та умови

Охочі пристати на цю пропозицію та попрацювати на Airbnb повинні відповідати кільком вимогам:

  • вік – старше ніж 18 років;
  • розмовна англійська мова;
  • можливість переїхати до Самбуки з 30 червня 2022 року.

Знати італійську мову необов’язково – її вивчатимуть уже під час перебування на Сицилії. Мовні курси разом з 4 кулінарними майстер-класами входять в навчальну програму, яку учасник проходитиме в перший місяць життя на острові.

Читати  SkyUp змінив умови безкоштовного вибору місця завчасно для деяких пасажирів

Обраний кандидат зможе взяти із собою сім’ю, друга або партнера. Загальна кількість людей не повинна перевищувати 2 дорослих та 2 дітей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *