Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Книги про подорожі можуть не тільки зайняти дозвілля, але й розвіяти багато сумнівів й допоможуть зробити перший крок. Це прекрасна можливість помандрувати чужими очима, не встаючи з дивана або шезлонга, або ж підготувати себе до чогось під час тривалого перельоту або поїздки.“У пошуках себе. Історія людини, що обійшла землю пішки”

Канадець Жан Беліво вибрав найстаромодніший спосіб подорожі – обійти планету пішки. Він покинув будинок на початку 2000-х, залишивши сім’ю, яка з розумінням поставилася до його рішення. Усі 11 років він йшов від своїх близьких і одночасно йшов до них. Головний посил книги: мета будь-якого мандрівника – повернутися туди, де тебе люблять і чекають. Автор описує не тільки те, що бачить, але також ділиться своїми роздумами з приводу життя і соціальної системи.

Читати  Де жила Роксолана: цікаві факти про палац Топкапи

“Нічний потяг до Інсбрука”

У нічному поїзді Рим-Інсбрук випадково зустрічаються колишні коханці Річард і Френсіс. Френсіс – одна з тих мандрівників з рюкзаком за плечима, для яких весь світ – нескінченне свято, і вони на ньому бажані гості. Річард – успішний лондонський архітектор. Їх об’єднувала спільна пристрасть – пристрасть до подорожей. Чотири роки тому вони подорожували на поїзді по пустелі Судану, але під час однієї із зупинок Річард зник таємничим чином. Всі ці роки вони мріяли про зустріч, але якими б палкими не були ці мрії, зараз ніхто з них не був готовий до побачення…

Читати  Що подивитися в Анкарі

“Дика”

Коли життя стає чорно-білим і немає чого втрачати, немає ні мети, ні бажання жити, люди наважуються на відчайдушні вчинки. Втративши матір, зруйнувавши свій шлюб і зв’язавшись з наркоманом, Шеріл дійшла до межі безодні. Їй потрібна була вагома причина, щоб почати нове життя, перестати займатися саморуйнуванням і спробувати врятувати себе. І вона самостійно вирушила в пішу подорож довжиною 1770 кілометрів. Їй довелося пройти пекучу пустелю, вузьку стежку, розташовану вище 2 тисяч метрів над рівнем моря, піднятися на засніжену гору з рюкзаком, що важить 36 кілограмів. Але що було складніше – витримати важкі умови чи знайти відповіді на свої питання?

Читати  Чому пасажирам у жодному разі не можна знімати взуття в літаку

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *