Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Президентський симфонічний оркестр

Схоже, Анкара взяла курс на боротьбу за звання нової культурної столиці Туреччини. Показовий приклад – комплекс Президентського симфонічного оркестру. Самі творці називають проект CSO Island (абревіатура означає Президентський симфонічний оркестр – Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası).Задля кого варто приїхати?

  • Всесвітньо відомі піаністки з Туреччини – сестри-близнючки Гюхер і Зюхер Пекінель.
  • У квітні 2021 року організатори запрошують на Фестиваль класичної музики.
  • Диригент – наймолодший в історії Президентського оркестру – 35-річний Джемі Джем Деліорман, який встиг здобути популярність за кордоном.
Читати  Як заощадити на авіаквитках до 50%: кращі поради

Мавзолей Ататюрка

Мавзолей Мустафи Кемаля Ататюрка – батька турецького народу – особливе місце. Не дивуйтеся, якщо побачите портрет Ататюрка у вікні житлового будинку або помітите велику кількість турецьких прапорів і його фото на звичайній туристичній вулиці. У Туреччині шанують правителів не просто від свята до свята. Ататюрк був світським лідером і створив міцну незалежну державу, використовуючи кращі демократичні моделі. Тому його образ асоціюється з прогресом і силою турецької нації.

Читати  Зеленський скасував візи для громадян шести країн

Президентська бібліотека

Президентська бібліотека відкрилася лише на початку 2020 року, але там вже багато відвідувачів. Це публічна бібліотека, тому прийти сюди може як турист, так і вчений. Архіви налічують понад 4 мільйони книг і більше 120 мільйонів електронних видань і документів.

Затишне старе місто

Фортеця, сувенірні лавки і приголомшливий вид з висоти на старе і сучасне місто – все це можна знайти в серці Анкари. Історія Анкари почалася ще в VII столітті, коли тут селилися, щоб скористатися перевагами розташування торгових шляхів між Європою і Азією. Зараз майже всі старі будиночки відреставрували, щоб дотриматися єдиного стилю.

Читати  Пляжні лайфхаки які повинен знати кожен

Музей анатолійських цивілізацій

Музей анатолійських цивілізацій знаходиться недалеко від замку Анкари, тому прогулявшись старим містом, вам буде зручно заглянути і сюди.

 

 

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *