Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Туристи часто сприймають готельний номер, як власне помешкання, а тому нехтують правилами гігієни. Розповідаємо, яких речей потрібно уникати, якщо не хочете зіткнутися з великою кількістю бактерій.Деякі предмети в готельній кімнаті не дезінфікують щодня. Прибиральниці та покоївки мають надто мало часу, щоб приділити їм належну увагу.

Комод

Будьте певні, майже в кожному готелі комод не входить у щоденний ритуал прибирання. Тому полички в ньому точно зберігають сліди попередніх мешканців.

Читати  Хорватія змінила правила в’їзду для українців

Складно дізнатися, що лежало перед вами у ящику – можливо, хтось ставив на полиці черевики чи брудну валізу. В будь-якому випадку, складати туди білизну чи одяг – погана ідея.

Якщо ви дуже хочете використовувати комод чи шафу – не полінуйтеся та ретельно вимийте усе самі перед тим, як складати туди речі.

Читати  10 вражаючих турецьких страв, що не залишать байдужими мандрівників

Ковдра

Йдеться про верхню ковдру, якою накривають ліжко. Їх точно не перуть після кожного гостя. Тому найкраще рішення – не сідати на цю ковдру та не вкриватися нею.

Акуратно складіть її та заховайте. З тієї ж причини краще не торкатися штор та тюлі – адже їх перуть рідко.

Посуд

Не користуйтеся скляним посудом в номері, не помивши його дуже ретельно. Склянки й тарілки змінюють тільки тоді, якщо вони мають зовнішні ознаки забруднення.

Читати  У Роттердамі запустили туристичний AR-маршрут деревами: екскурсія з гідом-голограмою

Якщо стакан або чашка виглядають чистими – їх не будуть міняти. Навіть брудний посуд часто миють не надто ретельно. Зазвичай його просто споліскують під краном.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *