Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Грецьке місто Афіни вважають однією з колисок давньої цивілізації. Саме тут зародилася демократія, античний театр та олімпійські ігри.Довкола Афін існує чимало легенд. Розповідаємо цікаві факти, що допоможуть мандрівникам краще зрозуміти це дивовижне місто.

  1. В Афінах придумали сандалі

Древні греки вірили, що сандалі – це подарунок богів людям. Саме тому богів завжди зображали в сандалях з крилами позаду.

У Греції сандалі виглядали так: це була тонка підошва, яку прив’язували до ноги ременями. Туристам, які їдуть до Афін, радять придбати якісні сандалі ручної роботи, які тут продають на кожному кроці.

Читати  Подорожі автобусом: Україна домовилася з ЄС про налагодження транспортних перевезень

  1. Афіни назвали на честь богині

Міфічна богиня мудрості та справедливості Афіна дала своє ім’я місту. Однак не всі знають легенду повністю.

  1. Довкола Акрополя розсипають мармур

Комплекс Акрополь – головний пам’ятник Афін. Тисячі туристів їдуть сюди, щоб подивитися на храм Парфенон, що був побудований 2500 років тому.

Ця історична пам’ятка настільки захоплює мандрівників, що вони хочуть взяти собі на пам’ять бодай шматочок. І забирають як сувенір шматки мармуру, з якого побудований Акрополь.

Читати  Які закордонні країни найбільше цікавлять українців: рейтинг МЗС

Місцева влада бореться із цим. Але вони не лякають туристів штрафами, а просто розсипають шматочки привезеного мармуру довкола пам’ятки.

  1. Подивитися на Афіни можна з пагорба Лікабет

Висота пагорба Лікабет становить 277 метрів. Сюди можна піднятися на фунікулері й помилуватися однією з найкращих панорам міста.

  1. Ремонтували метрополітен, а знайшли пам’ятки

У 2004 році в Афінах проводили реконструкцію метрополітену. Під час ремонтних робіт у місті знайшли понад 50 тисяч цінних історичних артефактів.

Читати  У Житомирі встановили перший туристичний термінал

Ці знахідки стали ще одним доказом того, яку багато та вражаючу історію має місто Афіни.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *