Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Кожну секунду в світі знімають мільйони Селфі. Сьогодні це найпопулярніший жанр у фотографії, який освоїли всі — від домогосподарок до президентів, а виробники смартфонів постійно покращують фронтальні камери для покращення якості фотографії ще ефектніше. Підбірка топ-п’ять місць, селфі з яких прикрасять ваш Інстаграм в 2020 році.

Плато Устюрт, Казахстан

Фото: Андрій Каменєв

Безлюдна пустельна територія тягнеться на сотні кілометрів на всі боки. Її прикраса — протяжні до самого горизонту величезні скелі різноманітних форм і забарвлень, що нагадують одночасно середньовічні замки, гігантські космічні кораблі, багатоповерхові будинки і єгипетські піраміди. Дістатися на плато Устюрт непросто, але результат того вартий. Важливо: підзарядитися в цих місцях ніде, тому потужний акумулятор, доведеться дуже до речі. Так само як і вбудована система поліпшення сигналу на основі штучного інтелекту — так-то зі зв’язком на плато Устюрт справи йдуть не дуже.

Водоспади Ігуасу, Бразилія

Фото: Pixabay

Ці гігантські стіни з води були відкриті в 1541 році конкістадором Альваром Нуньєсом Кабеса де Вака. Як часто буває, в справу втрутився випадок: іспанець зі своєю командою пробирався через незнайомі місця зовсім по іншій справі — вони шукали скарби міфічної країни Ельдорадо. Незважаючи на те, що Ігуасу користуються грандіозної популярністю, зробити добротне Селфі без купи людей за спиною більш ніж можливо, оскільки в цьому природному комплексі їх аж 275. І так, будьте готові кричати: шум, який стоїть в околицях, нагадує гул моторів відразу сотні злітають літаків.

Читати  Мовою сучасного композитора

Гора Казбек, Грузія

Фото: Таня Шарапова

Древній стратовулкан висотою 5033 метри — одне з головних місць сили Грузії. Особливо фотогенічний вид на вершину відкривається від села Гергети, яка розташувалася на висоті 2170 метрів; тут же на тлі гірських піків стоїть Троїцька церква XIV століття. Підніматися до Гергети потрібно з селища Степанцмінда, шлях займе близько двох годин. Деякі ділянки дороги досить підступні. Коли вам набридне робити селфі, перемикайтеся на основну камеру.

Читати  Казкове Шато Гюго

Острів Врангеля, Чукотка, Росія

Один з резидентів острова Врангеля. Фото: Сергій Горшков

На одному з головних російських об’єктів в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО можна зробити Селфі, якого не буде ні у кого: наприклад, коли збоку від вашого щасливого обличчя буде виднітися суворий білий ведмідь (зрозуміло, на безпечній відстані). Острів Врангеля — дивовижне місце в Північному Льодовитому океані, куди заходять круїзні кораблі — частина однойменного заповідника. Його називають «пологовим будинком» білих ведмедів — в місцевих берлогах щороку народжують сотні ведмедиць. А ще тут одні з найбільших в Арктиці лежбищ моржів і найбільші пташині базари у всьому Чукотському морі.

Мечеть Шейха Зайда, Абу-Дабі, ОАЕ

Фото: Pixabay

Про масштаб пам’ятки, що входить до трійки найвідоміших в світі, найкраще свідчать цифри: 20 років проектування та будівництва, приблизна вартість робіт в € 600 000 000, що дорівнює п’яти футбольним полям площа, місткість понад 40 000 чоловік, 82 біломармурових купола, тисячі сорок вісім інкрустованих перламутром колон, іранський килим вагою понад 47 тонн і мозаїка з 28 сортів мармуру, 7 величезних люстр, на прикрасу яких пішло 40 кг сусального золота і мільйони кристалів Сваровські, 22 прожектора для підсвічування, яка змінюється в залежності від фази Місяця. Останній пункт — відмінний привід підібратися до мечеті саме з настанням темряви: фотографії в цей час виходять особливо ефектними. Не забудьте активувати режим AIS Super Night Mode: камера за лічені секунди робить серію фотографій з різною експозицією, а потім з’єднує їх в один кадр. Таким чином виходить картинка з оптимальним і гармонійним освітленням, яка буде мати гарний вигляд на стильному Безрамковий екрані.

Share:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *