Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Для тих, хто бажає удосконалити свій зовнішній вигляд, змоделювати фігуру та очистити свій організм від шлаків та токсинів, спеціалістами Медичного центру «Авель» в Трускавці було розроблено авторську програму «Chale Slim» (програма для осіб з надлишковою вагою).У програму «Chale Slim» Медичного центру «Авель» входить дієтичне харчування, комплекс діагностичних та лікувальних процедур – УЗД обстеження органів черевної порожнини, нирок та щитовидної залози; біохімічні показники крові та сечі; фізіотерапевтичні та бальнеологічні процедури, скеровані для покращення роботи печінки, нирок, кишечника; масаж спини та комірцевої ділянки, тюбаж або сліпе зондування (за показами лікаря); фіточаї та інші оздоровчі процедури, які спрямовані на відновлення організму, покращення роботи видільних органів та олужнення внутрішнього середовища.

Читати  Що станеться, якщо відчинити двері аварійного виходу літака під час польоту

Важливу роль у боротьбі з зайвою вагою відіграє індивідуальне, раціональне, дієтичне харчування. В ресторані «Теодора» за рецептами нашого шеф-повара Вам приготують страви без солі та білків. Відварні, припущені, запечені, парові, а головне смачні, різноманітні, свіжі та корисні дієтичні страви, що здивують та порадують Вас.

Важливим фактором є також умови, в яких проходить лікування та оздоровлення. Курортний комплекс «Шале Грааль» розташований у передгір’ї Карпат, поблизу паркової зони Трускавця. Чисте повітря, лікувально-оздоровчі властивості хвойного та листяного лісу, який оточує комплекс, а також відсутність промислових викидів – відмінна профілактика кисневого голодування клітин організму.

Читати  Ситуація з коронавірусом в Італії очима місцевої жительки

 

Показання: стрес, передчасне старіння, зайва вага, ожиріння, хронічна втома, хвороби обміну речовин.

Протипокази: жовчнокам’яна хвороба, онкологічні захворювання, гострі запальні захворювання внутрішніх органів, туберкульоз (активна форма).

Мета програми:

  • Нормалізація обміну речовин
  • Нормалізація роботи печінки та жовчного міхура
  • Покращення функції підшлункової залози та кишечнику
  • Зниження ваги
  • Підняття імунітету
  • Зменшення втоми та стресу
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *