Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У популярній серед поціновувачів екзотичного пляжного відпочинку скасували всі обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу. Таке рішення прийняла Домініканська Республіка.Країна повернулася до допандемічного життя з 17 лютого 2022 року. Про це оголосив президент республіки Луїс Абінадер.

Домініканська Республіка скасувала всі карантинні обмеження

Тепер не вимагатимуть COVID-сертифікати для відвідування закладів та інших громадських місць. Дотримуватись соціальної дистанції та маскового режиму не доведеться.

Читати  Північна Македонія профінансує подорожі своїх громадян

Такі заходи, як використання маски, необхідність пред’явлення сертифіката вакцинації для доступу в усі місця або обмеження в громадських місцях віднині є особистою відповідальністю кожного з нас. Після цієї довгої битви ми почали відновлювати нашу свободу,
– заявив Абінадер.

За його словами, країна Карибського басейну “заслуговує і потребує емоційного відновлення” шляхом остаточного скасування заходів щодо COVID-19.

Читати  Буковинські лісівники планують збудувати дорогу до станції "Памір" на горі Томнатик

При цьому президент підкреслив, що попри зняття обмежень, влада продовжуватиме пропаганду вакцинації населення, але змушувати робити щеплення не планують.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *