Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Виявлення хворих тільки на підставі симптомів виявилося неефективним.

Влада США з 14 вересня скасувала обов’язкову перевірку здоров’я для пасажирів, які прилетіли з країн ризику.Про це повідомив Центр з контролю і профілактики захворювань США (CDC), передає avianews.com.

Раніше літаки з Китаю, Ірану, Шенгенської зони, Великої Британії, Ірландії та Бразилії повинні були приземлятися в одному з 15 визначених владою аеропортів для перевірки стану здоров’я пасажирів.

Читати  У Хмельницькому з’явився музей еволюції мін

Однак, в США вирішили відмовитися від цієї практики, оскільки виявлення хворих тільки на підставі симптомів виявилося неефективним. Це пов’язано з тим, що люди з коронавірусом можуть не мати лихоманки або симптомів під час проведення перевірки, або ж мати симптоми середнього ступеня.

А вірус може передаватися від людей, які не мають симптоми або від тих, у кого симптоми ще не з’явилися.

Читати  Завтра на станції "Академмістечко" київського метрополітену запустять 4G

Нові заходи передбачають освітні заходи для пасажирів, добровільне надання контактної інформації, можливий 14-денний карантин для тих, хто прилетів із зони ризику, і тренування співробітників пунктів пункту пропуску через кордон для того, щоб вони могли виявляти хворих.

Також заходи включають розвиток мережі пунктів тестування на коронавірус спільно з іноземними партнерами.

Як зазначає avianews.com, зараз низка країн в рамках боротьби з поширенням коронавірусу ввели обов’язковий карантин для тих, хто в’їжджає в країну або вимагають пред’явити довідку про тестування на коронавірус.

Читати  Зі Львова до Берліна тепер можна доїхати поїздом. Розклад. Вартість

 

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *