Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Компанія The Economist Intelligence Unit провела щорічне дослідження найкомфортніших міст для життя у світі. Цьогоріч трикратний чемпіон Відень поступився лідерством.Столиця Австрії очолювала рейтинг у 2018, 2019 та 2020 роках, однак у 2021 році опустилась на 12 сходинку.

Як формується рейтинг

Під час складання рейтингу аналізують всього 140 міст, а до уваги беруть такі критерії:

  • стабільність;
  • охорона здоров’я та безпека;
  • культура та екологія;
  • освіта;
  • інфраструктура.
Читати  Польща та дві скандинавські країни дозволили в'їзд українським туристам

Цьогоріч Відень, згідно зі звітом EIU, втратив своє лідерство саме через складну другу хвилю поширення COVID-19, що суттєво знизило бали у категорії “охорона здоров’я та безпека”.

Найбільше негативного впливу пандемія мала на показники німецьких міст – Франкфурт, Гамбург та Дюссельдорф. Саме ці населені пункти отримали значно менше балів, ніж минулого року, не ввійшовши навіть у тридцятку.

Читати  Швейцарія ввела карантин для мандрівників з України

Яке місто очолило рейтинг

Новим лідером стало місто Окленд, що є найбільшим у Новій Зеландії, зокрема через низькі показники захворюваності та смертності від COVID-19. Окрім цього, максимальний бал Окленду вдалось здобути у категорії “освіта”.

До слова, до десятки найменш комфортних для життя міст увійшли населені пункти у Сирії, Нігерії, Бангладеші, Алжирі, Лівії тощо. Жодне українське місто компанія не аналізувала.

Читати  Цифрові кочівники в Іспанії: уряд запровадив спеціальні візи для віддалених працівників

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *