Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У посушливому районі на сході Ємену розташований колодязь Бархута. Оповита таємницями, ця велика діра в землі, досі викликає чимало запитань щодо свого призначення.Вона розташована за 1300 кілометрів від кордону з Оманом в пустелі провінції Аль-Махра. Її ще називають “Колодязь пекла”.

Гігантська діра завширшки сягає 30 метрів, а в глибину від 100 до 250 метрів. Як пише Oddity Central, оцінка приблизна, оскільки ніхто ще не спускався до самого низу. Навіть єменським вченим і дослідникам не вдалося досягти дна, бо низький рівень кисню і дивні запахи, які виходять із колодязя, змусили їх повернутися на поверхню.

Читати  У центрі Львова відкрили ковзанку

Він дуже глибокий – нам так і не вдалося досягти дна цього колодязя, оскільки там мало кисню і немає вентиляції. Ми вивчили місцевість і спустилися в колодязь на глибину понад 50 – 60 метрів. Усередині творилися дивні речі. Запах був жахливим, – заявив Салах Бабхаір, генеральний директор Геологічної служби і управління мінеральними ресурсами Махри.

Читати  В Одесі врятували відпочивальників, які вийшли у відкрите море на SUP-бордах

До слова, легенда про в’язницю для демонів, досі зберігається саме через сморід.

Згідно з іншими історіями, це прокляті врата, з яких одного разу з’являться демони й покладуть кінець світу.

Також ходять чутки, що діра може засмоктувати предмети, які є близько від неї. Місцеві жителі бояться не тільки наближатися, але навіть говорити на цю тему, не кажучи вже про його дослідження.

Читати  Мюнхен відмовився від традиційного різдвяного ярмарку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *