Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У дні, коли хвилі досягають небезпечної висоти, на пляжах Єгипту ставлять червоні прапори, забороняють купання. У самому популярному у туристів курорті Шарм-ель-Шейху – є пляжі, на яких рідше інших можна побачити знаки, які забороняють купання, а отже жоден день відпустки не буде втрачений.Набк – найпівнічніший район Шарм-ель-Шейху і найбільш сучасний. Розташований неподалік від національного заповідника Набк, який є частиною заповідника Рас Мохаммед. Це місце, де можна милуватися екзотичними птахами і рослинами. У бухті Набк майже завжди вітер, а пляжі часто бувають закриті через шторми. Зате пляжі там піщані і пологі, з довгими понтонами, є кораловий риф. У цьому районі розташовані одні з кращих готелів.

Читати  Опинилися в пастці: у Непалі через припинення авіасполучення застрягли 80 українських туристів

 

Рас-Насрані – бухта поруч з Набк, але більш захищена від вітрів, тому купання тут дозволено частіше. У цьому місці також надзвичайно красивий риф, і є як піщані пляжі, так і коралові. Купатися краще з понтона. Втім, у цій бухті може бути сильна течія.

Шаркс Бей – теж відзначається частими вітрами, і вгадати погоду там дуже складно. Ця бухта надзвичайно популярна у туристів завдяки барвистому рифу і різноманітному підводному світові. Туристи з масками вибирають це місце для снорклінга.

Читати  Pegasus Airlines запускає денні рейси зі столиці Туреччини до Києва: вартість авіаквитків

Бухта Шарм-ель-Майя. Найбільш захищена від вітрів бухта з красивим видом. Пляж – ідеальний для дітей – чистий пісок і риф далеко, до якого потрібно йти понтонами. Цей район вважається кращим для шопінгу в місті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *